لاپاراسکوپی

شبیه ساز لاپاراسکوپی

شبیه ساز لاپاروسکوپی برای آموزش اولیه جراحان ، ارولوژیست ها و متخصص زنان و زایمان مناسب است.این مهارت ها را می توان از تمرینات ساده  تا مراحل لاپاروسکوپی بر روی بافت واقعی آموخت.

شبیه ساز لاپاروسکوپی با سیستم های شناخته شده تفاوت دارد ، زیرا یک جراحی خاص را شبیه سازی می کند ، اما  می تواند چندین نفر را به صورت واقع بینانه، با هم آموزش دهند. بنابراین ، جراح را می توان از همان ابتدا به طور مطلوب آموزش داد. همچنین تکنیک هایی با دسترسی چندگانه قابل اجرا هستند. دستگاه آموزشی هم برای سیستم های روباتیک و هم برای کارهای معمولی مناسب است.

محفظه کشویی یکپارچه ، تبادل سیستم های آموزشی را آسان می کند و مطابق با پیشرفت یادگیری قابل اقتباس است. در مراحل اول و در نتیجه یادگیری هماهنگی ، جهت گیری و کنترل ابزار ، از مدل های آموزش قابل تعویض استفاده می شود ، که در آن می توان تمرین بخیه ، نخ ، و غیره را تمرین کرد. با استفاده از این روش ، آموزش در مورد بافت ارگانیک امکان پذیر است. این می تواند به صورت بهداشتی در یک ظرف در شبیه ساز لاپاروسکوپی استفاده شود. دسترسی به تروکار می تواند هنگام خیس شدن جایگزین شود.

سیستم روشنایی یکپارچه در شبیه ساز لاپاروسکوپی از روشنایی کافی ناحیه آموزش اطمینان می دهد. در صورت نیاز به سیستم دوربین ، SmartPack متشکل از مانیتور ، دوربین HD ، منبع نور LED و دستگاه ضبط ، راه حل ایده آل برای موفقیت در آموزش شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *